close icon
page-title
Faraon
Faraon

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Faraon
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska
 • Wydawca: WFF Lodz

Faraon - Cały film - Online - Lektor PL

star6.7
71Ocen
date1966
date2h 55m

Skomentuj

 • avatar

  dobrypatek

  |3 godziny temu
  Nie wiem, jak można pisać,że film jest np nudny,albo ma fajne albo nie fajne zdjęcia. Film porusza ważny temat i jest jedynie dla ludzi myślących;)
 • avatar

  Cent50

  |4 dni temu
  Gdyby wszystkie były tak dobre jak jego koleżanka 😎
 • avatar

  BagietkaLukas

  |4 dni temu
  Ok zrobie wszystko żeby ktoś tylko mi wytłumaczył jak odpalić to bo ja mam reklamy tylko..
 • avatar

  PrimeTimePatryk

  |5 dni temu
  Czy działa wam stream? Ja coś nie czaje jak odpalić..
 • avatar

  IziMovie1

  |8 dni temu
  Zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
 • avatar

  PopcornPrestige

  |9 dni temu
  ej dziewczyny myślicie że to dobry film na pierwszą randke>xd
 • avatar

  Kokolonso092

  |9 dni temu
  Fajna stronka i dobrze że ludzie nie więdzą jak skipnąc reklamy żeby oglądać bo chociaż servery nie zamulają i nie ma lagów
 • avatar

  ScreenSiren

  |10 dni temu
  Za każdym razem jak oglądam ten film, to mam mixed feelings, wspomnienia wracają ehh.. ale ogólnie to ok
 • avatar

  EdiHejka

  |11 dni temu
  Udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.

Spis treści

Cały film Faraon Gdzie obejrzeć?

Jeśli szukasz sposobu na obejrzenie klasycznego polskiego dramatu historycznego "Faraon" z 1966 roku, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Ten kultowy obraz w reżyserii Jerzego Kawalerowicza jest dostępny w serwisie filibase.pl. Dzięki temu możesz cały film Faraon obejrzeć online w dowolnym momencie i miejscu. Wystarczy, że wejdziesz na filibase.pl i wybierzesz interesujący Cię tytuł.

Nie musisz się martwić o jakość obrazu czy dźwięku. Na filibase.pl dostępne są najlepsze cyfrowe kopie, dzięki czemu Faraon z 1966 roku zobaczysz w pełnej, nieskazitelnej odsłonie. Możesz się zanurzyć w tej niezwykłej historii bez żadnych przeszkód technicznych. Cały film Faraon obejrzysz w jakości HD, co zapewni Ci niezapomniane wrażenia podczas seansu.

Wiemy, jak ważne jest to, aby filmy oglądać w najlepszej jakości audio i wideo. Dlatego na filibase.pl dbamy o to, aby każdy tytuł był dostępny w formacie umożliwiającym w pełni docenić artystyczną wizję twórców. Dzięki temu Faraon po polsku z 1966 roku zobaczysz tak, jak zamierzyli to reżyser Jerzy Kawalerowicz i twórcy filmu.

 • Wejdź na filibase.pl
 • Znajdź Faraon 1966
 • Wybierz jakość HD
 • Ciesz się niezapomnianą historią!

Faraon

Faraon 1966 Za darmo w jakości HD

Nie musisz wydawać ani grosza, żeby obejrzeć "Faraon" z 1966 roku w najwyższej jakości! Na stronie filibase.pl dostępne są za darmo licznie polskie filmy, w tym ten kultowy dramat historyczny w reżyserii Jerzego Kawalerowicza. Możesz cały film Faraon obejrzeć na filibase.pl zupełnie za darmo, a przy tym cieszyć się doskonałą jakością obrazu i dźwięku.

Wiele platform wymaga opłat za dostęp do starszych, kultowych filmów. My jednak w filibase.pl wierzymy, że polska kinematografia powinna być łatwo dostępna dla każdego. Dlatego też Faraon online zobaczysz bez ponoszenia żadnych kosztów. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na naszą stronę i wybrać odpowiednią pozycję.

Nie przejmuj się też o to, czy Twoje urządzenie jest kompatybilne. Filibase.pl działa zarówno na komputerach, jak i telefonach czy tabletach. Oznacza to, że bez przeszkód będziesz mógł obejrzeć Faraon za darmo niezależnie od tego, czy akurat jesteś w domu, w pracy czy na wyjeździe!

Udostępniamy "Faraon" online za darmo, ponieważ wierzymy, że kultura i sztuka powinny być powszechnie dostępne. Cieszymy się, że dzięki naszej platformie można łatwo i bez zbędnych opłat obejrzeć tak ważny i inspirujący film jak ten wybitny polski dramat z 1966 roku. Nie zwlekaj więc i już teraz wejdź na filibase.pl, żeby cały film Faraon obejrzeć zupełnie za darmo w jakości HD!

Faraon 1966 z lektorem pl online

Jedną z największych zalet filibase.pl jest to, że tutaj możesz obejrzeć "Faraon" z lektorem polskim online. Oznacza to, że nawet jeśli oryginalnie film był kręcony w obcym języku, Ty możesz go zobaczyć z doskonałym, profesjonalnym lektorem w naszym rodzimym języku. Dzięki temu nie umknie Ci żadna kluczowa scena czy dialog tego wybitnego polskiego dramatu historycznego z 1966 roku.

Lektorzy pracujący przy polskiej wersji językowej "Faraona" z 1966 roku to najwyższej klasy specjaliści z branży. Ich interpretacja jest wiernie oddająca to, co dzieje się na ekranie, a jednocześnie brzmi w pełni naturalnie w języku polskim. Dzięki temu możesz w pełni zanurzyć się w niezwykłym świecie starożytnego Egiptu.

Oglądanie filmów z lektorem polskim to olbrzymia wygoda dla każdego widza. Nie musisz się męczyć z czytaniem napisów, które często są tłumaczone w sposób mało precyzyjny. Zamiast tego otrzymujesz profesjonalną interpretację polskich lektorów, co w przypadku tak wyjątkowego dzieła jak "Faraon" znacząco podnosi odbiór artystyczny.

Na filibase.pl dostępne są nie tylko polskie filmy, lecz również tytuły zagraniczne, ale wszystkie z lektorem polskim. To gwarancja, że bez większych przeszkód będziesz mógł cały film Faraon z 1966 roku obejrzeć online, a przy tym usłyszeć go w ojczystym języku. Włącz więc "Faraona" z lektorem na filibase.pl i daj się oczarować tej opowieści!

Faraon 1966 z napisami pl obejrzyj dramat historyczny

Jeśli z jakiegoś powodu wolisz filmów nie oglądać z lektorem, na filibase.pl dostępna jest również opcja obejrzenia Faraona z 1966 roku z napisami polskimi. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie oryginalne ścieżki dźwiękowe i chcą delektować się oryginalną wersją językową dzieła.

Na naszej stronie masz możliwość wyboru sposobu wyświetlania napisów i ich stylu. Możesz ustawić większą, wyraźną czcionkę, dzięki czemu nawet siedząc dalej od ekranu będziesz w stanie swobodnie śledzić napisy. To bardzo ważne zwłaszcza w przypadku tak głębokiej, narracyjnie skomplikowanej produkcji jaką jest ten słynny dramat historyczny w reżyserii Jerzego Kawalerowicza.

"Faraon" to dzieło wyjątkowe pod wieloma względami. Jeden z najambitniejszych polskich filmów historycznych, nakreślający losy starożytnego egipskiego władcy. Obraz ten wymaga od widza pełnego zaangażowania, aby móc w pełni zrozumieć zamysł twórców i wychwycić wszystkie niuanse treści.

Dlatego tak istotne jest to, aby mieć możliwość wyboru takiego sposobu odbioru tego filmu, który będzie najbardziej odpowiadał Twoim preferencjom. Na filibase.pl masz tę możliwość - możesz obejrzeć cały film Faraon z napisami pl w najwyższej jakości obrazu i doskonałej czytelności napisów. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla fanów i znawców tego wybitnego dzieła!

Faraon 1966 film polski opowiada o losach faraona

"Faraon" z 1966 roku to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika polskiego kina historycznego. Ten poruszający dramat w reżyserii Jerzego Kawalerowicza przenosi nas do starożytnego Egiptu, gdzie śledzimy losy młodego faraona obejmującego władzę nad potężnym imperium.

Główny bohater, książę Ramzes, zmuszony jest nauczyć się jak rządzić państwem w czasach wielkiego kryzysu i zawirowań politycznych. Na swojej drodze napotyka liczne przeszkody, a przez swoją niedojrzałość i samolubność często podejmuje decyzje, które prowadzą do tragicznych konsekwencji.

 • Przejmująca historia dojrzewania i zdobywania mądrości
 • Wyjątkowa rekonstrukcja starożytnej cywilizacji egipskiej
 • Wybitne aktorstwo i realizacja
 • Scenariusz oparty na powieści Bolesława Prusa

Oprócz niezwykłej fabuły na szczególną uwagę zasługuje również dbałość o historyczne detale. Twórcom udało się w mistrzoswki sposób odtworzyć realia starożytnego Egiptu. Pełne przepychu pałace i świątynie, rozległe krajobrazy pustyni, nawiązania do zwyczajów i rytuałów ówczesnej cywilizacji – wszystko to sprawia, że "Faraon" wciąż zachwyca filmowych widzów na całym świecie.

Autorem książki, na której został oparty scenariusz tego filmu, jest nie kto inny jak sam Bolesław Prus – jeden z najwybitniejszych polskich pisarzy. Można więc powiedzieć, że "Faraon" przeszedł historię nie tylko na ekranie, ale jest zapisany również w literackim dziedzictwie. Wszystkie te czynniki czynią ten dramat z 1966 roku wyjątkowym dziełem, które powinien obejrzeć każdy szanujący się widz.

Faraon

Obsada filmu Faraon z 1966 roku

Jednym z największych atutów tego dzieła jest obsada aktorska, której składem można się zachwycać tak samo jak samą fabułą i realizacją filmu. Twórcy "Faraona" postawili na zespół niezwykle utalentowanych i doświadczonych artystów, którzy z powodzeniem przenieśli się w realia starożytnego Egiptu i wcielili w wyjątkowe postacie.

Główną rolę faraona Ramzesa XIII zagrał Jerzy Zelnik, będący wówczas u szczytu swojej kariery. To właśnie jego brawurowa kreacja wniosła do filmu tyle emocji i głębi. Z rozmachem sportretował on skomplikowaną przemianę młodzieńca w mędrca, wyważając cienką linię między prawdziwą charyzmą władcy a ludzką słabością.

Nie można też pominąć Wiesławy Mazurkiewicz, której przypadła rola żony głównego bohatera. Jej Hebron zachwyca delikatnością i wrażliwością, a jednocześnie cechuje się siłą charakteru, która pozwala jej stawić czoła przeciwnościom losu. Z kolei w Ramzesa Starszego wcielił się Leszek Herdegen, który wykreował postać silną, acz pełną sprzeczności.

Obsada tego filmu to istne gwiazdozbiór polskiej aktorskiej elity. Poza wspomnianymi gwiazdami na ekranie możemy podziwiać takie nazwiska jak Bogumił Antczak, Barbara Modelska, Kazimierz Opaliński czy Bogusław Sochnacki. Ogromny kunszt każdego z nich złożył się na to, że "Faraon" z 1966 roku to nie tylko imponujące widowisko, ale przede wszystkim film pełen wyjątkowych, życiowych kreacji.

Ogromna gratka dla fanów polskiego kina! Obejrzyj "Faraona" z 1966 roku online na filibase.pl

Uwaga, miłośnicy polskiego kina! Mamy dla Was prawdziwą gratkę. Na stronie filibase.pl możecie obejrzeć cały film "Faraon" z 1966 roku online i za darmo. Ten kultowy dramat historyczny w reżyserii Jerzego Kawalerowicza jest dostępny z lektorem polskim lub napisami, w jakości HD. Nie zwlekajcie ani chwili dłużej! Po prostu wejdźcie na filibase.pl i zanurzycie się w fascynującej opowieści o losach egipskiego władcy. "Faraon" online czeka na Was – obejrzyjcie ten wielki polski klasyk, który powinien znać każdy szanujący się kinoman. Na filibase.pl znajdziecie go w pełnej, nieskazitelnej odsłonie!

6 Podobnych Filmów

Mateusz Radzikowski

Mateusz Radzikowski

Witajcie, kinematograficzni podróżnicy! Jestem Mateusz, artysta za kulisami tego niezwykłego portalu, gdzie każdy obraz to strona nowej historii, a każdy dźwięk to nuta emocji. Moje serce bije w rytmie pulsującego świata filmowych narracji, a moja dusza płynie w nurtach niekończących się opowieści. Jako założyciel, kładę nacisk na autentyczność, głębię treści i zmysłową estetykę. Tutaj każda recenzja to podróż w głąb fabuły, a każdy tytuł to zaproszenie do magicznego świata kina. Zapraszam Was do tej wyjątkowej przestrzeni, gdzie wspólnie odkrywamy bogactwo kinowej sztuki i dzielimy się niezapomnianymi doświadczeniami filmowymi!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 71

Udostępnij