alt

Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw - Cały film - Online - Lektor PL

rating7.7
408
Ocen
calendar2021
time1h 20m
Gdy barbarzyńcy z Pozaświatów pod przywództwem Shao Khana terroryzują Ziemię, Lord Raiden postanawia raz na zawsze zakończyć rozlew krwi. Jest tylko jedno wyjście: ostateczny turniej Mortal Kombat, który zadecyduje o losach Ziemi.

Aktorzy

Actor Matthew Lillard

Matthew Lillard

Actor Grey DeLisle

Grey DeLisle

Actor Fred Tatasciore

Fred Tatasciore

Actor Jennifer Carpenter

Jennifer Carpenter

Actor Robin Atkin Downes

Robin Atkin Downes

Actor Matthew Yang King

Matthew Yang King

Actor Joel McHale

Joel McHale

Actor Debra Wilson

Debra Wilson

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw online 2021 cały film

Jesteś fanem serii Mortal Kombat i nie możesz się doczekać najnowszej animowanej odsłony tej kultowej franczyzy? Nie musisz daleko szukać, ponieważ cały film "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" z 2021 roku jest już dostępny online na stronie filibase.pl! Ta strona oferuje możliwość oglądania najnowszych i najpopularniejszych produkcji filmowych, w tym także tego oczekiwanego hitu.

Wyprodukowany przez Warner Bros. Animation, "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" (oryginalny tytuł: Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms) to kolejna odsłona niesamowitej serii filmów animowanych opartych na kultowej grze wideo Mortal Kombat. Jeśli jesteś miłośnikiem akcji, walki i epickich starć, ten film z pewnością Cię zachwyci.

Na filibase.pl możesz obejrzeć cały film "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" w najwyższej jakości, bez żadnych opóźnień czy przerw na reklamy. Strona oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs, dzięki czemu oglądanie filmów jest wyjątkowo wygodne i satysfakcjonujące.

Nie przegap tej niesamowitej okazji! Zaloguj się już dziś na filibase.pl i ciesz się epickim widowiskiem, jakim jest "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" online w 2021 roku. To idealna rozrywka dla wszystkich fanów gatunku akcji i kultowych gier wideo.

 • Obejrzyj "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" online na filibase.pl
 • Najnowsza odsłona kultowej serii Mortal Kombat
 • Produkcja Warner Bros. Animation z 2021 roku
 • Epickie starcia, akcja i walka w najwyższej jakości

Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw

Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw Za darmo online

Szukasz miejsca, gdzie możesz obejrzeć najnowszy hit "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" za darmo online? Filibase.pl to strona, na której znajdziesz ten film i wiele innych ciekawych produkcji, bez żadnych opłat! Nie musisz już wydawać pieniędzy na płatne subskrypcje czy wypożyczanie filmów, ponieważ filibase.pl oferuje Ci dostęp do najlepszych hitów kinowych za darmo.

Animowana produkcja "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" to coś, czego nie możesz przegapić. Ten film akcji z 2021 roku oparty na kultowej grze wideo Mortal Kombat, wyprodukowany przez Warner Bros. Animation, zapewni Ci niesamowite emocje i wrażenia. Epickie starcia, niesamowite efekty specjalne i wciągająca fabuła – to wszystko czeka na Ciebie za darmo na filibase.pl.

Nie musisz już szukać nielegalnych stron czy podejrzanych źródeł, ponieważ filibase.pl oferuje Ci legalny i bezpieczny sposób na oglądanie "Legend Mortal Kombat: Starcie królestw" online za darmo. Wystarczy kilka kliknięć, a już będziesz mógł cieszyć się tym niezwykłym filmem w najwyższej jakości.

Nie zwlekaj, odwiedź filibase.pl już dziś i obejrzyj "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" za darmo online! To idealna rozrywka dla wszystkich fanów gatunku akcji i gier wideo. Przekonaj się sam, jak wciągająca i emocjonująca może być ta animowana produkcja!

Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw z lektorem pl

Wszyscy polscy fani kultowej serii Mortal Kombat z pewnością z niecierpliwością oczekiwali na premierę najnowszej animowanej produkcji zatytułowanej "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw". I mamy dobrą wiadomość – ten niezwykły film z 2021 roku jest już dostępny online na stronie filibase.pl, a co więcej, możesz go obejrzeć z lektorem po polsku!

Wyprodukowany przez Warner Bros. Animation "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" (oryginalny tytuł: Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms) to kolejna odsłona niesamowitej serii filmów animowanych opartych na kultowej grze wideo Mortal Kombat. Tym razem czeka na Ciebie jeszcze więcej epickich starć, niesamowitych efektów specjalnych i wciągającej fabuły, która z pewnością nie zawiedzie żadnego fana.

Dzięki lektorowi po polsku dostępnemu na filibase.pl, będziesz mógł w pełni zrozumieć i doświadczyć całej historii "Legend Mortal Kombat: Starcie królestw". Nie przegap tej niesamowitej okazji i obejrzyj ten film akcji z polskim lektorem już dziś na stronie filibase.pl.

Nie musisz szukać gdzie indziej ani czekać na dystrybucję na płytach DVD – "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" z lektorem pl jest już dostępne online na filibase.pl. Ciesz się tym niezwykłym widowiskiem w najwyższej jakości i bez żadnych opóźnień czy przerw na reklamy.

Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw Gdzie obejrzeć online

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz obejrzeć online najnowszy hit kinowy "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw", filibase.pl to z pewnością najlepszy wybór. Ta strona internetowa oferuje dostęp do najnowszych produkcji filmowych, w tym również do tego oczekiwanego filmu akcji z 2021 roku opartego na kultowej grze wideo Mortal Kombat.

Wyprodukowany przez Warner Bros. Animation "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" (oryginalny tytuł: Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms) to kolejna odsłona niesamowitej serii filmów animowanych, która z pewnością zachwyci wszystkich fanów epickich starć, niesamowitych efektów specjalnych i wciągającej fabuły.

Na filibase.pl możesz obejrzeć "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" online w najwyższej jakości, bez żadnych opóźnień czy przerw na reklamy. Strona oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs, dzięki czemu oglądanie filmów jest wyjątkowo wygodne i satysfakcjonujące.

Nie przegap tej niesamowitej okazji! Odwiedź filibase.pl już dziś i ciesz się epickim widowiskiem, jakim jest "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw". To idealna rozrywka dla wszystkich fanów gatunku akcji i kultowych gier wideo. Przekonaj się sam, jak wciągająca i emocjonująca może być ta animowana produkcja!

 • Obejrzyj "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" online
 • Najnowsza odsłona kultowej serii Mortal Kombat
 • Produkcja Warner Bros. Animation z 2021 roku
 • Epickie starcia, akcja i walka w najwyższej jakości
 • Dostępne tylko na filibase.pl

Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw

Fabuła filmu Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw 2021

Jeśli jesteś fanem kultowej serii Mortal Kombat i z niecierpliwością oczekiwałeś na premierę najnowszej animowanej produkcji zatytułowanej "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw", to z pewnością chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o fabule tego niezwykłego filmu. Wyprodukowany przez Warner Bros. Animation w 2021 roku, ten film akcji (oryginalny tytuł: Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms) zabierze Cię w niezwykłą podróż do świata epickich starć i niesamowitych walk.

Fabuła "Legend Mortal Kombat: Starcie królestw" rozgrywa się po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej animowanej produkcji z serii, "Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge". W obliczu nowego zagrożenia ze strony Shao Kahna, który pragnie podbić wszystkie królestwa, bohaterowie muszą zjednoczyć siły, aby stawić czoła temu potężnemu wrogowi.

W epickim starciu światów, losy całego istnienia będą zależały od odwagi i determinacji takich postaci jak Lord Raiden, Sonya Blade, Johnny Cage i wielu innych. Czeka na Ciebie mnóstwo niesamowitych walk, niewiarygodnych efektów specjalnych i zwrotów akcji, które z pewnością Cię zaskoczą.

Nie przegap tej niesamowitej okazji i obejrzyj "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" już dziś na stronie filibase.pl. Przekonaj się sam, jak wciągająca i emocjonująca może być fabuła tego filmu akcji opartego na kultowej grze wideo Mortal Kombat.

Obsada Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw 2021

Jednym z kluczowych elementów, który przyciąga widzów do filmów opartych na grach wideo, jest obsada głosowa. W przypadku "Legend Mortal Kombat: Starcie królestw" z 2021 roku, produkcja Warner Bros. Animation może pochwalić się naprawdę imponującym gronem aktorów, którzy wcielili się w kultowe postacie z uniwersum Mortal Kombat.

Na czele obsady głosowej znajdziemy takie gwiazdy, jak Jordan Rodrigues, który użyczył swojego głosu Lordowi Raidenowi, oraz Patrick Seitz, który wcielił się w rolę groźnego Scorpiona. Ponadto w filmie usłyszymy między innymi głosy Dave'a B. Mitchella (Kotal Kahn), Emily O'Brien (Kitana), Graya G. Haddocka (Shao Kahn) i wielu innych znakomitych aktorów.

Dzięki tak utalentowanej obsadzie głosowej, "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" zyskały niezwykłą głębię i autentyczność. Każda postać została doskonale wykreowana, a ich interakcje i dialogi sprawiają, że historia staje się jeszcze bardziej wciągająca i emocjonująca.

Jeśli chcesz poczuć emocje i cieszyć się niesamowitą grą aktorską w filmie akcji opartym na kultowej grze wideo Mortal Kombat, koniecznie obejrzyj "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" na stronie filibase.pl. Ta produkcja z pewnością nie zawiedzie żadnego fana gatunku!

Podsumowanie: Obejrzyj "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" online na filibase.pl

Drodzy fani Mortal Kombat! Nie możecie przegapić najnowszej animowanej produkcji "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw". Ten epicki film akcji z 2021 roku wyprodukowany przez Warner Bros. Animation już czeka na Was na stronie filibase.pl. Możecie obejrzeć go w całości za darmo, z lektorem lub napisami po polsku. Nie musicie daleko szukać - "Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw" online znajdziecie tylko na filibase.pl. Zapewnię Wam to niezapomniane wrażenia i emocje godne tej kultowej serii. Odwiedźcie już dziś filibase.pl i cieszczcie się "Legendami Mortal Kombat: Starciem królestw" po polsku w najwyższej jakości!

10 Podobnych Filmów:

 1. Ben Hur
 2. Kung Fu Panda 3
 3. Cena strachu
 4. Kot w butach: Ostatnie życzenie
 5. Aquaman
 6. El padrino
 7. Exodus: Bogowie i królowie
 8. Bagażnik – uwięziona
 9. Gdy zgasną światła
 10. Avengers: Wojna bez granic
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 408
Udostępnij serial
Mateusz Radzikowski

Mateusz Radzikowski

Witajcie, kinematograficzni podróżnicy! Jestem Mateusz, artysta za kulisami tego niezwykłego portalu, gdzie każdy obraz to strona nowej historii, a każdy dźwięk to nuta emocji. Moje serce bije w rytmie pulsującego świata filmowych narracji, a moja dusza płynie w nurtach niekończących się opowieści. Jako założyciel, kładę nacisk na autentyczność, głębię treści i zmysłową estetykę. Tutaj każda recenzja to podróż w głąb fabuły, a każdy tytuł to zaproszenie do magicznego świata kina. Zapraszam Was do tej wyjątkowej przestrzeni, gdzie wspólnie odkrywamy bogactwo kinowej sztuki i dzielimy się niezapomnianymi doświadczeniami filmowymi!

10 Komentarzy

avatar

Mailosz

Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

LukiAnon

Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 20m .
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

KubaMANIA1

Klimatyczny film , idealny na 1h 20m relaksu przy ekranie. Jakość wykonania na wysokim poziomie.
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 20m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

titek

Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 7.7.
avatar

Matek

Mocna ocena 7.7 sugeruje, że Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

EdiHejka

Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw ze średnią ocen 7.7 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 7.7 nie przekonuje Cię do obejrzenia Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 7.7 sugeruje, że Legendy Mortal Kombat: Starcie królestw to pozycja obowiązkowa dla fanów Warner Bros. Animation.