alt

Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa - Cały film - Online - Lektor PL

rating7.1
10 163
Ocen
calendar2005
time2h 23m
Adaptacja powieści C.S. Lewisa. Wiatr historii zmusza czwórkę rodzeństwa do zamieszkania w domu ekscentrycznego profesora. Wkrótce Łucja, Zuzanna, Edmund i Piotr odkrywają w starej szafie przejście do magicznej krainy zwanej Narnią.

Aktorzy

Actor Liam Neeson

Liam Neeson

Actor James McAvoy

James McAvoy

Actor Tilda Swinton

Tilda Swinton

Actor Ray Winstone

Ray Winstone

Actor James Cosmo

James Cosmo

Actor Michael Madsen

Michael Madsen

Actor Jim Broadbent

Jim Broadbent

Actor Georgie Henley

Georgie Henley

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Cały film Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa

Witajcie, miłośnicy niesamowitych przygód i niepowtarzalnej magii na dużym ekranie! Jeśli poszukujecie filmowego hitu, który przeniesie Was do innego, cudownego świata - nie mogliście trafić lepiej. Dzisiaj chciałbym przedstawić Wam dzieło, które na zawsze zapisało się w historii kina familijnego i zdobyło serca widzów na całym świecie. Mowa oczywiście o kultowej ekranizacji książki C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" z 2005 roku.

Ten przygodowy film fantasy, wyprodukowany przez potentata branży, Walt Disney Pictures, to prawdziwa gratka dla miłośników niekonwencjonalnych światów i niebanalnych historii. Przeniesiemy się do zaczarowanej krainy Narnii, gdzie czekają nas niezwykłe przygody, magiczne stworzenia i bohaterowie, których losy na długo pozostaną w naszej pamięci. Zapraszam Was do wspólnej podróży, podczas której poznacie kulisy powstania tej wyjątkowej produkcji i dowiecie się, gdzie możecie obejrzeć cały film Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa w najlepszej jakości.

Jednym z portali, który umożliwia Wam wygodny dostęp do tego arcydzieła, jest filibase.pl - zaufana platforma filmowa, oferująca szeroki wybór premier, hitów i klasyków kinematografii. To idealne miejsce dla każdego kinomana, który ceni sobie komfort, jakość i nowoczesne rozwiązania. Wystarczy kilka kliknięć, a przenosicie się prosto do Narnii, gdzie na własne oczy będziecie mogli podziwiać niezwykłe przygody rodzeństwa Pevensie. Czyż to nie kusząca perspektywa?

Nie zwlekajcie zatem ani chwili dłużej! Odświeżcie to wspaniałe dzieło na swojej domowej liście filmowej albo jeśli jeszcze go nie widzieliście - koniecznie to nadróbcie. Cały film Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa czeka na Was na filibase.pl, gotowy przenieść Was w magiczny świat pełen przygód, intryg i niezwykłej przyjaźni. Przygotujcie się na niesamowitą, charakterystyczną dla Disney'a przygodę!

 • Czy potrzebujecie przypomnienia tej niezwykłej historii?
 • A może szukacie miejsca, gdzie możecie obejrzeć ten film w pełnej jakości?
 • Nie zwlekajcie i już teraz wejdźcie na filibase.pl, by zanurzyć się w zaczarowaną krainę Narnii!

Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa

Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa Gdzie obejrzeć

Drodzy przyjaciele przygód, mamy niepowtarzalną okazję powrócić do zaczarowanej krainy Narnii, dzięki której niezapomniane dzieciństwo wielu z nas zostało ubogacone o niesamowite przeżycia i naukę wartościowych życiowych lekcji. Adaptacja kultowej powieści C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" to jeden z tych filmów, który zdecydowanie każdy powinien zobaczyć - niezależnie od wieku.

Jeśli jednak wciąż nie mieliście okazji zapoznać się z tą znakomitą produkcją, czas najwyższy to nadrobić! Dzięki portalowi filibase.pl, gdzie obejrzeć Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa nie stanowi najmniejszego problemu. Ta zaufana, nowoczesna platforma filmowa została stworzona właśnie z myślą o miłośnikach kina, którzy pragną bez trudu cieszyć się obcowaniem z najlepszymi dziełami wielkiego ekranu.

Na filibase.pl cały film możecie podziwiać w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, nie ruszając się z wygodnej kanapy w swoim własnym domu. W ten sposób przeżyjecie na nowo magiczne chwile, gdy młodzi bohaterowie niespodziewanie przenoszą się do zaczarowanej krainy i wyruszają w pełną niebezpieczeństw i zaskakujących zwrotów akcji przygodę. Będziecie świadkami nieprawdopodobnych wydarzeń, spotkań z tajemniczymi istotami i niebezpiecznej walki przeciwko złym mocom. Wszystko to opakowane w zniewalającą baśniową otoczkę, przepełnioną elementami fantasty i imponującej realizacji.

Widzicie zatem, że gdzie obejrzeć Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa to pytanie, na które odpowiedź jest niezwykle prosta. Wystarczy odwiedzić filibase.pl, zalogować się i podziwiać tę kultową produkcję, która wciąż wzrusza i zachwyca widzów na całym świecie! Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zachęcić Was do tej filmowej podróży, pełnej niesamowitych emocji i wzruszeń.

Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa Za darmo

W obliczu niezliczonych rozrywek i atrakcji czyhających na nas w świecie Internetu, coraz częściej dostrzegamy potrzebę zdrowego dystansu i chwili wytchnienia od ekonomicznego wyścigu szczura. Niejednokrotnie to właśnie obrazy ruchome mają tę magiczną moc, by na kilka godzin przenieść nas w odległy, baśniowy świat, gdzie rządzą odmienne prawa niż te znane nam na co dzień.

Kto z nas nie marzył o dostaniu się do nieprawdopodobnych, fantastycznych miejsc, gdzie przygoda czai się za każdym rogiem? Chyba nieliczni nie ulegliby urokowi magicznej krainy Narnii, której losy przez dekady wzruszały czytelników książek C.S. Lewisa na całym świecie. Na szczęście, dzięki genialnemu dziełu filmowego Walt Disney Pictures, mamy możliwość bezpośredniego spotkania z bohaterami tej niezwykłej historii. To wszystko za sprawą ekranizacji "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" z 2005 roku.

Awantura na całego, prawda? Cóż, uwierzcie mi na słowo - niesamowite przeżycia, będące udziałem rodzeństwa Pevensie w tej baśniowej krainie, są czymś więcej niż tylko interesującą rozrywką. To wartościowa lekcja życiowa, przepełniona nieprzemijającymi wartościami, która od lat zyskuje nowych miłośników. Jeśli zatem chcecie przenieść się w czasie i przestrzeni oraz bez opłat obejrzeć Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa za darmo, filibase.pl to idealne miejsce dla Was!

Ta zaufana platforma filmowa, oferuje nie tylko najwyższą jakość obrazu i dźwięku, ale także wygodny i intuicyjny interfejs, dzięki któremu obcowanie z tym wspaniałym dziełem będzie czystą przyjemnością. Niezależnie od wieku i preferencji gatunkowych – "Opowieści z Narnii" to dzieło uniwersalne, które zachwyci nawet najbardziej wybredne gusta. Nie wahajcie się dłużej i już dziś zaplanujcie swój seans w Narnii zupełnie za darmo na filibase.pl! Zapraszam Was do niezapomnianej podróży.

Niezwykła przygoda rodzeństwa Pevensie w magicznej krainie

Czas zacząć niezwykłą wyprawę, drodzy miłośnicy filmowych przygód! "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych baśni, jakie kiedykolwiek powstały. Historia małego rodzeństwa, które niespodziewanie przenosi się do fantastycznego, tajemniczego świata, od samego początku wciąga i nie pozwala się opędzić od ekranu.

Pełna niebezpieczeństw i zadziwiających zwrotów akcji wyprawa Piotra, Zuzanny, Edmunda i Lucynki, rozpoczyna się od niepozornej szafy, ukrytej w starej posiadłości. Pozbawione rodziców i zmuszone do ewakuacji z Londynu w czasach II wojny światowej, dzieci odkrywają przejście do mitycznej krainy Narnii. Tam czeka na nich zupełnie nowy świat, rządzony przez czarownicę Jadzię, którą dzielnie będą musieli pokonać.

Wyjątkowy urok tej historii tkwi nie tylko w bajecznych dekoracjach czy fantastycznych stworach, ale przede wszystkim w niezwykłych emocjach, jakie wzbudza w młodych widzach. Przesłanie przyjaźni, odwagi, walki dobra ze złem - to jedynie nieliczne z cennych wartości, z jakimi obcujemy wraz z rodzeństwem Pevensie. Ich droga do wielkiego zwycięstwa niełatwa, a ryzyko ogromne. Będąc u ich boku poczujemy jednak każdą emocję i bez reszty damy się porwać tej filmowej przygodzie.

A co czeka na chętnych, aby na własne oczy podziwiać ten wspaniały, wielokrotnie nagradzany film? Otóż wystarczy odwiedzić filibase.pl i będziecie mogli od razu zanurzyć się w niezwykły, baśniowy klimat Narnii! Nie czekajcie dłużej i jak najszybciej udajcie się w tę niezapomnianą podróż, pełną niesamowitych wrażeń i wzruszeń.

 • Czy jesteście gotowi wyruszyć w tę niezwykłą wyprawę?
 • Wejdźcie na filibase.pl i odkryjcie magię "Opowieści z Narnii"!
 • Klikajcie, oglądajcie i wczuwajcie się w każdy szczegół tej bajecznej historii!

Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa Obsada

Jedną z najważniejszych składowych każdego udanego filmu, jest bez wątpienia obsada. To właśnie aktorzy mają moc tchnąć życie w wykreowane postaci i sprawić, że uwierzymy w każdy szczegół ich historii. W przypadku "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" stworzono prawdziwą mieszankę wybuchową, angażując zarówno znakomitych, doświadczonych gwiazd, jak i obiecujące, młode talenty.

Zanim jednak poznacie detale tej znakomitej, aktorskiej drużyny, pozwólcie że przypomnę Wam podstawowe informacje na temat produkcji. To ekranizacja jednej z najpopularniejszych powieści C.S. Lewisa, zrealizowana w 2005 roku przez wytwórnię Walt Disney Pictures. Kunszt, z jakim przeniesiono tę bajkową historię na duży ekran, okazał się strzałem w dziesiątkę i zachwycił krytyków oraz widzów na całym świecie.

Ale czas przyjrzeć się samej obsadzie "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa". W role młodych bohaterów, rodzeństwa Pevensie, wcielili się Georgie Henley jako Łucja, Skandar Keynes jako Edmund, Anna Popplewell jako Zuzanna oraz William Moseley jako Piotr. Nie byli to jeszcze wówczas zbyt znani aktorzy, jednak ich naturalne odgrywanie postaci i przekonujący zaangażowanie na ekranie, z pewnością otworzyły im drzwi do dalszej kariery.

Nie mogło jednak zabraknąć doświadczonej obsady "z górnej półki". Pamiętną rolę złej czarownicy Jadis zagrała błyskotliwa Tilda Swinton, a szlachetnego lwa Aslana wcielił się Liam Neeson. Ponadto w obsadzie znaleźli się także James McAvoy, Jim Broadbent, James Cosmo i inni. Jak widzicie, była to naprawdę skoncentrowana mieszanka talentów, które w wyjątkowy sposób ożywiły tę baśniową historię!

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji podziwiać tej znakomitej obsady, najwyższy czas to nadrobić! Wystarczy zalogować się na filibase.pl, gdzie czeka na Was pełna wersja tego kultowego filmu. Tam poznacie dalsze losy rodzeństwa Pevensie oraz ich niezwykłych kompanów, a także osobiście przekonacie się o niesamowitej sile oddziaływania tej niezapomnianej obsady!

Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa

Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa z lektorem pl

Długo wyczekiwana premiera, bajeczne scenerie, niezwykłe postacie i wątki fabularne, których nie powstydziłby się żaden klasyk literatury dziecięcej. "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" to filmowe arcydzieło, które od samego początku przykuło uwagę krytyków i widzów na całym świecie. Jeśli wciąż nie mieliście okazji delektować się tą znakomitą produkcją, najwyższa pora to nadrobić w pełnej, polskiej wersji językowej!

Na platformie filibase.pl czeka na Was wyjątkowa możliwość obejrzenia tego wielkiego hitu z profesjonalnym lektorem, który w mistrzowski sposób tchnął życie w bohaterów tej niezwykłej opowieści. Dzięki jego zaangażowaniu, bez trudu przenikniecie w magiczny świat Narnii i na własne oczy zobaczycie, jak rodzeństwo Pevensie stawia czoła niezwykłym przygodą i wyzwaniom.

Wyobraźcie sobie ten niezrównany klimat – słuchacie znakomitej interpretacji lektora, a przed Waszymi oczami rozgrywają się zdumiewające wydarzenia. Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucka, z pomocą kilku niezwykłych przyjaciół, podejmują heroiczną walkę o wyzwolenie zaklętego królestwa spod władzy okrutnej Białej Czarownicy. Na ich drodze stają kolejne niebezpieczeństwa, które będą musieli pokonać, aby wypełnić starożytną przepowiednię i przywrócić panowanie prawdziwego władcy - potężnego lwa Aslana.

Ta opowieść z pewnością nie raz wzruszy Was do łez i sprawi, że z zapartym tchem będziecie śledzić dalsze losy dzielnych bohaterów. Zadbały o to nie tylko wyjątkowe efekty specjalne i scenografie, ale także znakomita obsada, na czele z charyzmatycznym Liamem Neesonem jako Aslanem. Pokochają ją zarówno wielbiciele klasycznych baśni, jak i miłośnicy kina przygodowego z elementami fantasy.

Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, abyście jak najszybciej zajęli wygodne miejsce i udali się w tę niezwykłą podróż do Narnii! Na filibase.pl możecie od razu rozkoszować się Opowieścią z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa z profesjonalnym lektorem pl w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Zanurzcie się w tym niezwykłym filmie i dajcie się oczarować bajkowym światem pełnym magii, przygód i wartościowych nauk!

Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa z napisami pl

Kto z nas nie zachwycał się w dzieciństwie niezwykłymi historiami rodem z baśniowych krain? Książki C.S. Lewisa na stałe wpisały się do kanonu najpiękniejszych opowieści, tchnęły w młode umysły odrobinę magii i rozniecały wyobraźnię czytelników na całym świecie. Ich filmowa adaptacja "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" okazała się strzałem w przysłowiową dziesiątkę, na nowo rozkochując w sobie widzów wszystkich pokoleń.

A czy jest lepszy sposób, aby przenieść się bezpośrednio do tego magicznego świata, niż obejrzenie tego przeboju na dużym ekranie? Jeśli cenicie sobie czystość dźwięku i niezmąconą przekazu, ale nie jesteście fanami lektorskiej interpretacji, to opcja z Opowieściami z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa z napisami pl będzie dla Was najlepsza.

Na zaufanej platformie filmowej filibase.pl dostępna jest właśnie taka wersja językowa tego wspaniałego dzieła. Zadbano zarówno o najwyższą jakość obrazu, jak i perfekcyjnie przetłumaczone oraz zsynchronizowane napisy. Dzięki temu bez żadnych przeszkód będziecie mogli zanurzyć się w tę niezapomnianą baśń o wielkiej sile przyjaźni, odwadze i determinacji w walce ze złem.

Pamiętacie tę wzruszającą historię małego rodzeństwa, które podczas II wojny światowej musi opuścić Londyn i znaleźć schronienie na prowincji? Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucka nie spodziewają się jednak, że los szykuje dla nich coś zupełnie niezwykłego. Podczas zabawy w chowanego jeden z nich odkrywa przejście do magicznej krainy Narnii, gdzie rozpoczyna się niesamowita przygoda pełna niebezpieczeństw i zaskakujących zwrotów akcji.

To na czym zdecydowanie należy się skupić podczas seansu w najlepszej jakości na filibase.pl? Oprócz wzruszającej historii i znakomitej obsady, koniecznie zwróćcie uwagę na bajeczne scenografie, efekty specjalne i klimat dawno minionej epoki. Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa z napisami pl to murowany klasyk kina familijnego, ale również wisienka na torcie dla wszystkich miłośników gatunku fantasy. Nie czekajcie dłużej i już dziś zaplanujcie swój seans w baśniowej krainie Narnii!

Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa, Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa po polsku

Kochani miłośnicy filmowych przygód i dobrze znanej Wam już magicznej krainy Narnii! Doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, że "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" to pozycja obowiązkowa dla każdego szanującego się kinomana. Ta porywająca historia rodzeństwa Pevensie, które niespodziewanie przenosi się do baśniowego królestwa, od lat zachwyca widzów na całym świecie swoją przesłanką i niezwykłym klimatem.

Ekranizacja bestsellerowej książki C.S. Lewisa dostarczyła nam ogromnej dawki emocji, wzruszeń i przygód, których na długo nie zapomnimy. Bajeczne scenografie, nieprawdopodobni bohaterowie i wartka, trzymająca w napięciu akcja - to wszystko sprawiło, że ta opowieść na stałe zapisała się w historii kina familijnego. Jeżeli jednak wciąż nie mieliście okazji obejrzeć tego prawdziwego dzieła sztuki, najwyższy czas to zmienić!

Na platformie filibase.pl możecie zanurzyć się w "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" w najwyższej jakości obrazu i doskonałym polskim dubbingu. To fantastyczna okazja, aby oddać się bez reszty tej niepowtarzalnej atmosferze, bez zbędnych barier językowych czy nieczytelnych napisów. Osobiście doświadczycie kolejnych, wzruszających perypetii dzielnego rodzeństwa, które musi stawić czoła potężnej czarownicy zagrażającej całej Narnii.

Czarownica ta zaklęła krainę w wieczną zimę, a wraz ze swymi siłami spróbuje wszelkich możliwych sposobów, aby zapobiec wypełnieniu się starożytnej przepowiedni. Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucka będą musieli wykazać się niezwykłą odwagą i wzajemną lojalnością, aby uratować mityczne królestwo i jego mieszkańców. Na ich drodze staną liczne przeszkody i niebezpieczeństwa, z których nie wszystkie uda im się pokonać bez pomocy wielkiego lwa Aslana.

Czy odważycie się jeszcze raz powrócić do niezwykłej Narnii i ponownie odkryć piękno tej uniwersalnej historii? Jestem przekonany, że Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa w polskiej wersji językowej to prawdziwe must-see dla każdego miłośnika dobrej rozrywki i wzruszających opowieści. Nie czekajcie dłużej i już dziś wskoczcie na filibase.pl, aby wyruszyć w tę baśniową podróż raz jeszcze!

Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa online

Moi drodzy, z ogromną radością pragnę zaprosić Was do prawdziwie baśniowej krainy, której uroki przemierzają już kolejne pokolenia widzów na całym świecie. Dziś przedstawię Wam pozycję obowiązkową dla miłośników kina familijnego i przygodowego, która na stałe zapisała się w historii kinematografii. Mowa oczywiście o zrealizowanej w 2005 roku ekranizacji kultowej powieści "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" autorstwa C.S. Lewisa.

Ta przesiąknięta magią opowieść, przenosi nas do czarodziejskiego świata Narnii - krainy rządzonej przez okrutną Białą Czarownicę, która zaklęła całe królestwo w wieczną zimę. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności, do tego tajemniczego miejsca trafia rodzeństwo Pevensie, by niespodziewanie stać się bohaterami starożytnej przepowiedni. Przed Piotrem, Zuzanną, Edmundem i Łucką stanie szereg niebezpiecznych wyzwań, a ich losy zdecydują o losie całej Narnii.

Już wkrótce ci odważni młodzieńcy poznają niezwykłych sprzymierzeńców - gadających zwierzęta, mityczne istoty i samego, potężnego lwa Aslana, który poprowadzi ich do ostatecznej konfrontacji z Białą Czarownicą. Ten pełen akcji, niezapomnianych wrażeń i wzruszeń film, to prawdziwa gratka nie tylko dla młodszych widzów, ale też wielbicieli epickich opowieści z nutką fantasy.

Jeżeli również nie możecie się doczekać, by ponownie przeżyć tę przygodę, mam dla Was doskonałą wiadomość! Na zaufanej platformie filmowej filibase.pl możecie już dziś przenieść się do magicznej krainy Narnii i w najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku obejrzeć w pełnej wersji językowej Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa online. Oddajcie się niepowtarzalnej atmosferze, znakomitej obsadzie aktorskiej i niezapomnianym scenom, które wzruszają i zachwycają na równi!

Jedno jest pewne - wraz z rodzeństwem Pevensie przeżyjecie całą gamę niesamowitych emocji, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. To wspaniała lekcja o wadze przyjaźni, odwadze, poświęceniu i wierze we własne możliwości. Większość odnajdzie tu także przesłanie głębszego sensu i prawdziwych wartości, przekazywane za pośrednictwem baśniowej alegorii. Nic dziwnego, że po latach od premiery film ten wciąż zachwyca i przyciąga rzesze nowych wielbicieli na całym globie.

Zapraszam Was zatem do wspólnej wyprawy do mitycznej Narnii! Wygodnie rozlokujcie się i już niebawem filibase.pl przeniesie Was wprost w wir tych niezapomnianych wydarzeń. A jeśli w trakcie seansu poczujecie złaknienie jeszcze większej dawki bajkowej magii, to mam dla Was dobrą wiadomość. Na tej platformie czekają na Was również kolejne części "Opowieści z Narnii" w rewelacyjnej jakości i wiernej adaptacji książkowych źródeł. Zapraszam!

Podsumowanie - wkrocz do magicznej Narnii!

Drodzy miłośnicy niesamowitych przygód i filmowych arcydzieł! Mam nadzieję, że po lekturze tego artykułu całkowicie przekonaliście się do tego, jak wyjątkową produkcją są "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa". Niezależnie od tego, czy jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć tego dzieła, czy też znowu chcecie powrócić do baśniowej krainy Narnii, filibase.pl jest idealnym miejscem do spełnienia Waszych oczekiwań. Na tej zaufanej platformie filmowej możecie zanurzyć się w cały film Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. A jeśli zastanawiacie się gdzie obejrzeć Opowieści z Narnii lub jak oglądać go za darmo, z lektorem bądź napisami, to znajdziecie tutaj wszystkie potrzebne odpowiedzi. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zachęcić Was do tej niezwykłej podróży pełnej magicznych przygód, wzruszeń i niesamowitych wrażeń! Wkroczcie do Narnii już dziś na filibase.pl!

10 Podobnych Filmów:

 1. Kong: Wyspa Czaszki
 2. Aquaman
 3. Marvels
 4. Avengers: Koniec gry
 5. I viaggiatori
 6. Shrek 2
 7. Avengers: Wojna bez granic
 8. Gru i Minionki: Pod przykrywką
 9. Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
 10. Super Mario Bros. Film
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 10163
Udostępnij serial
Mateusz Radzikowski

Mateusz Radzikowski

Witajcie, kinematograficzni podróżnicy! Jestem Mateusz, artysta za kulisami tego niezwykłego portalu, gdzie każdy obraz to strona nowej historii, a każdy dźwięk to nuta emocji. Moje serce bije w rytmie pulsującego świata filmowych narracji, a moja dusza płynie w nurtach niekończących się opowieści. Jako założyciel, kładę nacisk na autentyczność, głębię treści i zmysłową estetykę. Tutaj każda recenzja to podróż w głąb fabuły, a każdy tytuł to zaproszenie do magicznego świata kina. Zapraszam Was do tej wyjątkowej przestrzeni, gdzie wspólnie odkrywamy bogactwo kinowej sztuki i dzielimy się niezapomnianymi doświadczeniami filmowymi!

10 Komentarzy

avatar

Lukasomaniak

Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa bardzo mi sie podobał, moja ocena to 7.1
avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Walt Disney Pictures
avatar

MatVOD

Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa jest dobry i daję mu 7.1 na 10163 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 2h 23m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 2h 23m. Gorąco polecam
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 7.1 nie wzięła się znikąd - Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa po prostu wciąga.
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa z oceną 7.1.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 7.1 sugeruje, że Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa to pozycja obowiązkowa dla fanów Walt Disney Pictures.