alt

Teksańska masakra piłą mechaniczną - Cały film - Online - Lektor PL

rating5.2
1 339
Ocen
calendar2022
time1h 23m
Melody , jej nastoletnia siostra Lila i ich przyjaciele — Dante i Ruth — przeprowadzają się do miasteczka Harlow w Teksasie, aby rozkręcić nowy, idealistyczny biznes. Jednak ich sen szybko zmienia się w koszmar na jawie, gdy przypadkiem zakłócają spokój obłąkanego seryjnego mordercy, którego przesiąknięta krwią spuścizna wciąż prześladuje okolicznych mieszkańców. Takich jak Sally Hardesty — jedyna ocalała z teksańskiej masakry piłą mechaniczną w 1973 roku, której marzy się zemsta.

Aktorzy

Actor Alice Krige

Alice Krige

Actor Elsie Fisher

Elsie Fisher

Actor Sarah Yarkin

Sarah Yarkin

Actor Moe Dunford

Moe Dunford

Actor Olwen Fouéré

Olwen Fouéré

Actor William Hope

William Hope

Actor John Larroquette

John Larroquette

Actor Sam Douglas

Sam Douglas

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Cały film Teksańska masakra piłą mechaniczną 2022 do obejrzenia

Jeśli szukasz najnowszej porcji przerażenia, to właśnie na nią trafiłeś! "Teksańska masakra piłą mechaniczną" z 2022 roku to obowiązkowa pozycja dla każdego fana horrorów. Ten krwawy i mrożący krew w żyłach film jest już dostępny w całości na wielu platformach streamingowych, w tym na filibase.pl. Jeżeli jeszcze go nie widziałeś, to najwyższa pora, aby nadrobić zaległości!

Ta nowa odsłona kultowego slashera przenosi nas z powrotem do mrocznych zakątków Teksasu. Tam, gdzie legendarna rodzina Sawyer'ów od dawna budzi grozę, ponownie pojawia się threat w postaci koszmarnego Leatherface'a. Siekiera i piła mechaniczna wracają do gry, a krew ponownie poleje się strumieniami. To będzie masakra, jakiej jeszcze nie widziałeś!

Cały film "Teksańska masakra piłą mechaniczną 2022" możesz obejrzeć na kilku serwisach streamingowych, ale warto wybrać filibase.pl. Ta platforma oferuje wysoką jakość obrazu i dźwięku, dzięki czemu doświadczysz makabry w pełnej krasie. Poczujesz, jakbyś był tam, w samym centrum teksańskiego koszmaru. A jeśli wolisz oglądać na dużym ekranie, filibase.pl pozwala ci cały film łatwo przesłać na telewizor. Więc nie zwlekaj - nadszedł czas, by wziąć udział w tej krwawej łaźni!

 • Cały film "Teksańska masakra piłą mechaniczną" z 2022 roku już dostępny
 • Ta krwawa uczta strachu czeka na filibase.pl
 • Uwolnij swoją mroczną stronę i oglądaj cały film teraz
 • Na filibase.pl poczujesz grozę tej masakry na własnej skórze

Teksańska masakra piłą mechaniczną

Teksańska masakra piłą mechaniczną 2022 Gdzie obejrzeć online?

Szukasz miejsca, gdzie możesz obejrzeć "Teksańską masakrę piłą mechaniczną" z 2022 roku online? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość - ten przerażający horror jest już dostępny na kilku platformach streamingowych. Jedną z nich jest filibase.pl, gdzie możesz oglądać Teksańską masakrę piłą mechaniczną online w najwyższej jakości i w pełnym komforcie.

Filibase.pl to serwis, który pozwala na oglądanie filmów i seriali online w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu, a cały film "Teksańska masakra piłą mechaniczną" 2022 będzie na wyciągnięcie ręki. Możesz go uruchomić na komputerze, laptopie, smartfonie czy tablecie. Platforma ta jest również kompatybilna z telewizorami smart TV i konsolami do gier, abyś mógł przeżyć tę masakrę na dużym ekranie.

Na filibase.pl znajdziesz "Teksańską masakrę piłą mechaniczną" 2022 w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Dzięki temu poczujesz się, jakbyś był tam, wśród krwawego chaosu. Usłyszysz każdy warkot piły mechanicznej i krzyk przerażenia. Dostępne są również napisy i lektor w języku polskim, dzięki czemu nic nie umknie twojej uwadze. Zaloguj się już dziś na filibase.pl, aby obejrzeć ten kultowy slasher w najlepszej możliwej odsłonie!

Teksańska masakra piłą mechaniczną Za darmo w dobrej jakości

Nikomu nie trzeba przedstawiać "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną". Ten klasyczny horror z 1974 roku narobił tyle zamieszania, że stał się jednym z najsłynniejszych slasherów w historii. Teraz, po prawie pięciu dekadach, wraca w nowej, bardziej krwawej odsłonie. Jeśli jeszcze nie widziałeś tej kontynuacji z 2022 roku, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość - możesz obejrzeć "Teksańską masakrę piłą mechaniczną za darmo i w dobrej jakości na filibase.pl.

Na tej platformie streamingowej znajdziesz najnowsze hity kinowe oraz klasyczne filmy bez żadnych ukrytych opłat. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje darmowe konto i już będziesz mógł cieszyć się najlepszym horrorem tego roku bez żadnych konsekwencji finansowych. Obraz i dźwięk są w doskonałej jakości, więc poczujesz się, jakbyś był w samym centrum krwawej masakry.

Filibase.pl daje ci również możliwość oglądania "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną" 2022 z polskim lektorem lub napisami. Dzięki temu nie umknie ci żaden przerażający szczegół tej produkcji. A jeśli chcesz jeszcze lepszych wrażeń, to możesz bez problemu przesłać cały film ze swojego urządzenia na duży ekran telewizora. Krwawe szaleństwo na teksańskiej prowincji jak na dłoni! Masakra gwarantowana!

 • Obejrzyj "Teksańską masakrę piłą mechaniczną" 2022 za darmo na filibase.pl
 • Nie przegap żadnego krwawego szczegółu w dobrej jakości obrazu i dźwięku
 • Oglądaj z lektorem lub napisami po polsku
 • Przeżyj koszmar na dużym ekranie dzięki przesyłaniu z urządzenia na TV

Teksańska masakra piłą mechaniczną z lektorem pl do oglądania

Jednym z najbardziej wyczekiwanych horrorów tego roku jest z pewnością "Teksańska masakra piłą mechaniczną" z 2022 roku. Ta krwawa kontynuacja kultowego slashera z 1974 roku powraca, aby na nowo przerażać widzów. A jeśli nie chcesz przegapić żadnego makabrycznego detalu, to najlepszym wyborem będzie oglądanie go z polskim lektorem.

Na filibase.pl znajdziesz "Teksańską masakrę piłą mechaniczną" 2022 z profesjonalnym lektorem w języku polskim. Dzięki temu nie umknie ci ani jedno słowo, które wypowiedzą postacie tuż przed tym, jak wpadną w szpony krwiożerczego Leatherface'a. Usłyszysz każdy przerażający krzyk i warkot zabójczej piły mechanicznej.

Wyobraź sobie, że czyhający na prowincjonalnej drodze Teksasu psychopata wciąga cię w swój mroczny świat. Lektor w twoim języku pozwoli ci przeżywać tę masakrę na własnej skórze. Poczujesz się tak, jakbyś tam był - pośród krzyków, śmiertelnej grozy i rwącej się krwi. To będzie doświadczenie, którego nie zapomnisz!

Dzięki platformie filibase.pl możesz cały film "Teksańską masakrę piłą mechaniczną" 2022 z lektorem pl oglądać na dowolnym urządzeniu. Czy to duży telewizor, laptop, tablet czy smartfon - gwarantowana najwyższa jakość obrazu i dźwięku sprawi, że przeżyjesz ten koszmar na maksa. Zasiądź wygodnie i wyposaż się w lektora polskiego na filibase.pl. Wtedy nic nie zakłóci tego krwawego seansu grozy!

Teksańska masakra piłą mechaniczną

Teksańska masakra piłą mechaniczną z polskimi napisami online

Wolisz jednak śledzić każde słowo napisane na ekranie? Żaden problem! Na filibase.pl możesz również obejrzeć "Teksańską masakrę piłą mechaniczną" z 2022 roku z polskimi napisami online. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią lektorów lub po prostu chcą w pełni skupić się na dźwiękach tej krwawej masakry.

Napisy polskie na filibase.pl są czytelne i dokładnie zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie. Dzięki temu nie przegapisz żadnego istotnego dialogu czy informacji. Nawet gdy kolejna ofiara będzie wydawać z siebie ostatnie, przeraźliwe krzyki, to wszystko będzie dla ciebie jasne. Żadna smaczna kwestia czy straszna groźba nie umkną twojej uwadze.

Polskie napisy pozwolą ci w pełni zrozumieć ten krwawy horror i jeszcze lepiej poczuć klimat teksańskiej masakry. A jeśli lubisz oglądać filmy na dużym ekranie, to nie ma przeszkód - filibase.pl umożliwia przesłanie "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną" 2022 wraz z napisami na telewizor. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się każdą kroplą krwi w najlepszej możliwej jakości obrazu. Strach, grozę i makabry poczujesz na własnej skórze!

Fabuła i obsada horroru Teksańska masakra piłą mechaniczną 2022

Za sprawą "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną" z 2022 roku po raz kolejny będziemy mogli przekonać się, że mroczne wydarzenia na teksańskiej prowincji wcale się nie skończyły. Nowa odsłona tego kultowego horroru wprowadza świeżą krew zarówno do fabuły, jak i obsady.

Tym razem w centrum wydarzeń staje grupa wpływowych influencerów, którzy przyjeżdżają do małego miasteczka w Teksasie. Ich plan zakłada otwarcie modnego Milienialsowego paradyzu. Pozornie wszystko wydaje się układać po ich myśli, dopóki nie natrafiają na ślady krwiożerczej rodziny Sawyerów i ich przerażającego krewnego, Leatherface'a.

W rolach głównych występują znani młodzi aktorzy, tacy jak Sarah Yarkin, Elsie Fisher, Mark Burnham i Jacob Latimore. Towarzyszą im również weterani horroru - Olwen Fouéré jako koszmarnie obeseczna kobieta oraz kultowy Leatherface ponownie zagrany przez Marka Burnhama.

Reżyserem tej krwawej masakry jest David Blue Garcia, który miał już okazję wykazać się w thrillerze "Żywioł. Deepwater Horizon". Wraz ze scenarzystą Chrisem Devlinem stworzyli prawdziwą, trzymającą w napięciu jazdę bez trzymanki. Tutaj będą lecieć ściany krwi i strzępy ciała! Nowa "Teksańska masakra piłą mechaniczną" to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów makabry.

Gwiazdy i twórcy Teksańskiej masakry piłą mechaniczną 2022

Za sukcesem każdego wielkiego horroru stoją nie tylko kultowi mordercy z bronią w ręku. Kluczową rolę odgrywają również gwiazdy i twórcy, którzy wlewają w te krwawe opowieści prawdziwe życie. Tak jest i w przypadku "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną" z 2022 roku - produkcji, za którą stoją naprawdę mocne nazwiska.

Oglądaj "Teksańską masakrę piłą mechaniczną" online już teraz!

Jeśli szukasz ultimatywnej dawki grozy i makabry, to właśnie trafiłeś na dobry trop! "Teksańska masakra piłą mechaniczną" z 2022 roku to kontynuacja kultowego slashera, która na nowo wzbudzi w tobie przerażenie. Cały film możesz obejrzeć online na filibase.pl - zarówno z polskim lektorem, jak i z napisami. A jeśli wolisz krew i wnętrzności w najwyższej jakości, to filibase.pl zapewni ci również darmowy dostęp do tej krwawej uczty strachu. Czekasz na nową porcję makabrycznego horroru? "Teksańska masakra piłą mechaniczną" online na filibase.pl spełni twoje najgorsze koszmary!

10 Podobnych Filmów:

 1. Dobry piesek!
 2. Koszmarna głębia
 3. Potępienie
 4. Skal - Fight for Survival
 5. Gdy rodzi się zło
 6. Planeta Diuna
 7. Out of Darkness
 8. Stopmotion
 9. Puchatek: Krew i miód 2
 10. Piła X
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 1339
Udostępnij serial
Mateusz Radzikowski

Mateusz Radzikowski

Witajcie, kinematograficzni podróżnicy! Jestem Mateusz, artysta za kulisami tego niezwykłego portalu, gdzie każdy obraz to strona nowej historii, a każdy dźwięk to nuta emocji. Moje serce bije w rytmie pulsującego świata filmowych narracji, a moja dusza płynie w nurtach niekończących się opowieści. Jako założyciel, kładę nacisk na autentyczność, głębię treści i zmysłową estetykę. Tutaj każda recenzja to podróż w głąb fabuły, a każdy tytuł to zaproszenie do magicznego świata kina. Zapraszam Was do tej wyjątkowej przestrzeni, gdzie wspólnie odkrywamy bogactwo kinowej sztuki i dzielimy się niezapomnianymi doświadczeniami filmowymi!

10 Komentarzy

avatar

Matek

Mocna ocena 5.2 sugeruje, że Teksańska masakra piłą mechaniczną to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

BingeWatcher

Teksańska masakra piłą mechaniczną średnio mnie przekonał, ale niektóre momenty spoko
avatar

CineMagicJoey

Krótko: Teksańska masakra piłą mechaniczną warto!
avatar

IndieIga

Teksańska masakra piłą mechaniczną pokazał, że Legendary Pictures wciąż ma to coś
avatar

SerialSniper

Dla mnie Teksańska masakra piłą mechaniczną to trochę nuda, sorry
avatar

DigitalDrama

Teksańska masakra piłą mechaniczną mógłby mieć więcej głębi, ale i tak spoko
avatar

CinemaConnoisseur

Teksańska masakra piłą mechaniczną zmiażdżył, polecam!
avatar

FlicksFanfare

Teksańska masakra piłą mechaniczną to trochę niewypał, niestety
avatar

TimelessTales

Teksańska masakra piłą mechaniczną zasługuje na te 1339 oceny, bez dwóch zdań
avatar

Adek

Nie spodziewałem się, że Teksańska masakra piłą mechaniczną tak mnie wciągnie. 5.2 zasłużone!