Regulamin

  Regulamin strony internetowej FiliBase

  Definicje

  Administrator – Osoba zarządzająca witryną FiliBase

  Serwis – witryna internetowa FiliBase

  Użytkownik – osoba odwiedzająca Serwis

  Regulamin

 1. Niniejsze Warunki użytkowania mają zastosowanie do korzystania z oferty na stronie internetowej FiliBase.
 2. Korzystanie z FiliBase odbywa się według własnego uznania i na własne ryzyko użytkownika. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za wszelkie szkody lub straty poniesione w wyniku korzystania przez niego z FiliBase, w tym uszkodzenia jego systemu lub utratę danych.
 3. FiliBase to strona internetowa, typu landing page reklamująca ofertę wyszukiwarek filmów i seriali online pod adresem ekino.fili.tube. FiliBase samodzielnie nie udostępnia żadnych materiałów filmowych. Korzystanie z wyszukiwarki następuje na stronach podmiotów trzecich z uwzględnieniem ich warunków (zgodnie z regulaminami tych Serwisów oraz po dokonaniu odrębnej odpłatności).
 4. Rejestracja w wyszukiwarce filmów ekino.fili.tube jest darmowa, natomiast korzystanie z wyszukiwarki jest płatne według cennika podanego na ekino.fili.tube.
 5. FiliBase świadczy jedynie usługi reklamowe dla zewnętrznych wyszukiwarek.
 6. Serwis FiliBase nie jest częścią, ani partnerem reklamowanych wyszukiwarek.
 7. FiliBase nie jest odbiorcą płatności, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów.
 8. Użytkownik dokonuje płatności na innej niż FiliBase stronie.
 9. Informacje na stronie FiliBase mają charakter reklamowy, a nie informacyjny. Użytkownik powinien zapoznać się z właściwą ofertą na stronie reklamowanej wyszukiwarki filmów, przed dokonaniem płatności. Wyszukiwarka ekino.fili.tube świadczy usługi na odległość. Właściciel wyszukiwarki ekino.fili.tube informuje iż prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje nabywcy w przypadku produktów, które z uwagi na charakter nie mogą zostać zwrócone.
 10. Reklamowane wyszukiwarki udostępniają linki do produkcji filmowych na platformach: Netflix, Chili, Player+, iTunes, Rakuten i HBO GO, Amazon Prime Video, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Plany now, Canal+, CDA premium – lub zwracają informację o braku dostępności danego filmu do obejrzenia online.
 11. Fakt obecności podstrony opisującej dany film na FiliBase, nie oznacza że ten sam film jest dostępny w reklamowanej wyszukiwarce. Użytkownik, przed płatnością na stronie zewnętrznej, powinien upewnić się że dany film znajduje się w bazie danych reklamowanej wyszukiwarki filmów. FiliBase, ze względu na brak powiązania technologicznego, nie ma aktualnych informacji.
 12. FiliBase nie udostępnia żadnych materiałów video. Witryna nie udostępnia także linków do materiałów video.
 13. Ilość dostępnych w wyszukiwarkach oraz platformach VOD filmów i seriali jest zmienna. Informacje o danym filmie zamieszczone w Serwisie nie świadczą o możliwości jego obejrzenia online na którejkolwiek platformie VOD. Baza filmów na FiliBase nie jest weryfikowana pod tym względem.
 14. Administrator nie gwarantuje nieprzerywanego i niezakłóconego dostępu do strony FiliBase. Zdarzają się problemy technicznie, na które nie ma wpływu.
 15. FiliBase nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z niesprawności połączenia internetowego oraz urządzenia wykorzystywanego przez Użytkownika.

  Nota dotycząca praw autorskich

 1. FiliBase jest portalem będącym wyszukiwarką odnośników (linków w, hiperłączy) do materiałów multimedialnych udostępnianych w sieci Internet przez osoby trzecie, a tym samym na swoich serwerach Administrator nie przechowuje ani nie udostępnia do pobierania lub strumieniowania żadnych treści.
 2. Chcąc jednak dochować najwyższej staranności, Administrator monitoruje dostępne w Wyszukiwarce treści pod kątem ewentualnych naruszeń praw autorskich i innych praw osób trzecich, a w przypadku wykrycia treści dopuszczających się wskazanych wyżej naruszeń, zobowiązuje się podjąć niezwłocznie odpowiednie kroki, włącznie z usunięciem z wyników wyszukiwania, zablokowaniem wskazanej treści dla użytkowników.
 3. Nadto Administrator udostępnia mechanizm zgłaszania treści, które mogą naruszać prawa autorskie lub prawa osób trzecich. W przypadku wykrycia takiego naruszenia, należy skontaktować się z Administratorem pod adresem: kontakt@FiliBase, a ten zobowiązuje się niezwłocznie zweryfikować zgłoszenie i podjąć odpowiednie kroki, włącznie z usunięciem z wyników wyszukiwania, zablokowaniem wskazanej treści.
 4. Mając jednak na uwadze, że w Wyszukiwarce indeksowane są linki do serwisów zewnętrznych, usunięcie ich z wyszukiwarki i zablokowanie wskazanej treści dla użytkowników Wyszukiwarki nie spowoduje ich zniknięcia z sieci. Aby do tego doprowadzić proszę kontaktować się bezpośrednio z firmą, na której serwerze znajduje się dana treść.